Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii- mentenanta preventiva/ autorizari functionare/ reparatii echipamente termice

Număr anunț
DA20949259
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV VIITORUL VASLUI (CUI 3552000)
Furnizor / câștigător
BAL-TERM SRL (CUI 32231704)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.650 RON
Valoare atribuită
8.650 RON
Data publicării
01.08.2018 12:34
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.650 RON

din 8.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.