Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONERIE WIRELESS WD-A01

Număr anunț
DA20957698
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
35121100-9 · Sonerii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47,90 RON
Valoare atribuită
47,90 RON
Data publicării
02.08.2018 12:43
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,90 RON

din 47,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.