Ofertă acceptată
Cumpărare directă
burduf perna eco 50x70 cm:draperii ferestre
- Număr anunț
- DA20764081
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- INTERCRIS SRL (CUI 4333130)
- Cod CPV
- 39516120-9 · Perne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365 RON
- Valoare atribuită
- 2.365 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 13:18
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.365 RON
din 2.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro