Ofertă acceptată Cumpărare directă

COT PE 25

Număr anunț
DA20756505
Autoritate contractantă
COMUNA VISEU DE JOS (CUI 3627889)
Furnizor / câștigător
LAZ & STEF SRL (CUI RO17225229)
Cod CPV
44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,62 RON
Valoare atribuită
4,62 RON
Data publicării
02.07.2018 15:42
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,62 RON

din 4,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.