Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motocoasa MAKITA cu motor 4T

Număr anunț
DA20754488
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.273 RON
Valoare atribuită
23.273 RON
Data publicării
02.07.2018 14:03
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.273 RON

din 23.273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.