Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie pentru irigarea si curatarea plagilor PRONTOSAN FLACON 350 ml 400416

Număr anunț
DA20753958
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586,80 RON
Valoare atribuită
586,80 RON
Data publicării
02.07.2018 13:42
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 06:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

586,80 RON

din 586,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.