Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banca scolara dubla, cu inaltimea reglabila ,(640/700/760 x1200mm x 500mm)
- Număr anunț
- DA20751190
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "CAIUS IACOB (CUI 29032000)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.600 RON
- Valoare atribuită
- 4.600 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 11:41
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.600 RON
din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro