Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale intretinere motocositoare

Număr anunț
DA20745717
Autoritate contractantă
Serviciul Public-GOSPODARIE COMUNALA BLAJ (CUI RO13947058)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,25 RON
Valoare atribuită
151,25 RON
Data publicării
29.06.2018 14:08
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,25 RON

din 151,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.