Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhivare

Număr anunț
DA20946041
Autoritate contractantă
LICEUL VOCAȚIONAL DE ARTA (CUI 4322394)
Furnizor / câștigător
PFA CREANGA NICOLAE CONSTATIN (CUI 19857884)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.560 RON
Valoare atribuită
4.560 RON
Data publicării
01.08.2018 09:33
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.560 RON

din 4.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.