Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASIGURARE RCA SI CASCO AUTO VN18BJY_DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA20758582
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN VRANCEA (CUI 4297738)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66518200-6 · Servicii de societati de asigurari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.514 RON
- Valoare atribuită
- 2.514 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 09:19
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.514 RON
din 2.514 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro