Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINEZON PVC masura M, L, XL, XXL

Număr anunț
DA20740332
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PROINDUSTRIE SRL (CUI RO18712516)
Cod CPV
18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.535 RON
Valoare atribuită
2.535 RON
Data publicării
29.06.2018 09:49
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.535 RON

din 2.535 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.