Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda adeziva solvent 48 MM x66 M

Număr anunț
DA20763721
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,58 RON
Valoare atribuită
2,58 RON
Data publicării
03.07.2018 13:01
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,58 RON

din 2,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.