Ofertă acceptată Cumpărare directă

ETICHETE AUTOADEZIVE METALIZATE 10/SET, conform anunt de publicitate nr. ADV1021141/28.06.2018

Număr anunț
DA20762791
Autoritate contractantă
Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
03.07.2018 12:21
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.