Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola plata de sterilizare 250mmx200m; 150 mmx200 m
- Număr anunț
- DA20758090
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI RO11013782)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334 RON
- Valoare atribuită
- 334 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 08:55
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
334 RON
din 334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro