Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii teren de sport sintetic Bistra - inlocuit plasa sarma
- Număr anunț
- DA20753987
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
- Furnizor / câștigător
- MARICEC RODICA-DANIELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 33311410)
- Cod CPV
- 45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.107,93 RON
- Valoare atribuită
- 22.107,93 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 13:43
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.107,93 RON
din 22.107,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro