Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat 7,5cm Noki - 39 buc pt Comuna Comlosu Mare
- Număr anunț
- DA20751790
- Autoritate contractantă
- COMUNA COMLOSU MARE (CUI 4483854)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,50 RON
- Valoare atribuită
- 188,50 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 12:08
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188,50 RON
din 188,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro