Ofertă acceptată Cumpărare directă

PT+DE Infiintare Dispensar Uman in comuna Timna, judetul Mehedinti

Număr anunț
DA20741697
Autoritate contractantă
COMUNA TAMNA (PRIMARIA TAMNA) (CUI 7643526)
Furnizor / câștigător
GABRIELA TROFIN - BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA (CUI 26597027)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.500 RON
Valoare atribuită
25.500 RON
Data publicării
29.06.2018 10:51
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.500 RON

din 21.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.