Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEBITMETRU MOTORINA MECANIC 3/6 CIFRE 20-120L/MIN FI G1''
- Număr anunț
- DA40731293
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
- Furnizor / câștigător
- PROFLEX SUD SRL (CUI RO28465510)
- Cod CPV
- 38421110-6 · Debitmetre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.208,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.208,35 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 12:46
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.208,35 RON
din 1.208,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro