Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie PVC Solo alba

Număr anunț
DA36451393
Autoritate contractantă
CRESA PRICHINDEL VOLUNTARI (CUI 46837213)
Furnizor / câștigător
GEROM PRODCOM SRL (CUI 3644030)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.002,04 RON
Data publicării
05.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.002,04 RON