Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sintrom 4mg*2blist*10cpr ,No-Spa 40mg/2ml sol.inj*25fMaleat de ergometrina Zentiva 0.2mg/ml Quamatel
- Număr anunț
- DA20746327
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775,55 RON
- Valoare atribuită
- 775,55 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 15:05
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
775,55 RON
din 775,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro