Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termocupluri

Număr anunț
DA20948899
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
GD AMCOM INVEST SRL (CUI RO28095191)
Cod CPV
38417000-1 · Termocupluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
01.08.2018 12:11
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.