Atribuită Cumpărare directă

Chloroform-D

Număr anunț
DA36451599
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
Deutero GmbH (CUI 184367638)
Cod CPV
33696400-9 · Reactivi izotopici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.221 RON
Data publicării
05.09.2024 14:32
Data finalizării
09.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.221 RON