Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestări servicii muzicale - MARIUS ZGÂIANU
- Număr anunț
- DA20744717
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADU MOLDOVEI (CUI 6631469)
- Furnizor / câștigător
- MAR TRADIŢIONAL MUSIC S.R.L. (CUI 36057644)
- Cod CPV
- 92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 13:05
- Termen limită
- 04.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro