Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat

Detergent/ dezinfectant triplu enzimatic VIRUZYME PCD

Număr anunț
DA20755340
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462 RON
Valoare atribuită
457,38 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
02.07.2018 14:41
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,38 RON

din 462 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.