Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse chimice pentru tratarea apei

Număr anunț
DA20753388
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040 RON
Valoare atribuită
1.040 RON
Data publicării
02.07.2018 13:18
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.040 RON

din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.