Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie publica de servicii fotocopiere
- Număr anunț
- DA20948447
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA IASI (CUI 18060331)
- Furnizor / câștigător
- PIM SRL (CUI RO1988097)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50 RON
- Valoare atribuită
- 50 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 11:45
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50 RON
din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro