Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de gestionare

Număr anunț
DA20946784
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
MANOLACHE M. ALEXANDRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35367418)
Cod CPV
79995200-7 · Servicii de catalogare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.100 RON
Valoare atribuită
22.100 RON
Data publicării
01.08.2018 10:11
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.100 RON

din 22.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.