Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie si intretinere in sediul Institutiei Prefectului

Număr anunț
DA20956293
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
Furnizor / câștigător
MAXIMUM BIO PLUS SRL (CUI RO28149682)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.500 RON
Valoare atribuită
27.500 RON
Data publicării
02.08.2018 11:22
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.500 RON

din 27.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.