Ofertă acceptată Cumpărare directă

Birou Office Line, pal negru, 120x80x75 cm Cod RTC OF1207 si dulapior mobil Office Line pal negru 43

Număr anunț
DA20755928
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI RO11964885)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617,55 RON
Valoare atribuită
617,55 RON
Data publicării
02.07.2018 15:09
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

617,55 RON

din 617,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.