Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun iveco
- Număr anunț
- DA20751077
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,36 RON
- Valoare atribuită
- 349,36 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 11:36
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
349,36 RON
din 349,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro