Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de traducere din limba romana in limba engleza
- Număr anunț
- DA20745109
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- GHENTULESCU V. RALUCA MIHAELA - TRADUCATOR (CUI 19897196)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare finală
- 2.250 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 13:28
- Data finalizării
- 03.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.