Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Curs inspector in domeniul securitatii si sanatatii in munca
- Număr anunț
- DA20729234
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA CENTRUL REGIONALPENTRU CONSULTANTA SI FORMARE PROFESIONALA (CUI 34867369)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 09:48
- Termen limită
- 03.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.