Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner compatibil Canon CRG-046BK, negru

Număr anunț
DA20762744
Autoritate contractantă
Comuna Carlibaba (Consiliul Local Carlibaba) (CUI 4326906)
Furnizor / câștigător
GEMIDAS GRUP SRL (CUI RO16481695)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,80 RON
Valoare atribuită
359,80 RON
Data publicării
03.07.2018 12:19
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,80 RON

din 359,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.