Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de închiriere toaleta ecologica

Număr anunț
DA40726012
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda (CUI 43773476)
Furnizor / câștigător
EURO-ECOLOGIC SRL (CUI RO21311085)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
30.06.2026 08:48
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.