Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartus toner Canon CEXV21 iRC 2380 | Canon IR C2380i iR C2880 iRC 3080 iRC 3380 iRC 3580 c-exv21 26K

Număr anunț
DA20760985
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158 RON
Valoare atribuită
158 RON
Data publicării
03.07.2018 11:01
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158 RON

din 158 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.