Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER XEROX WORK CENTRE 5865 (set 2 buc)

Număr anunț
DA20759642
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.422 RON
Valoare atribuită
1.422 RON
Data publicării
03.07.2018 10:08
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.422 RON

din 1.422 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.