Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cartuse/tonere pentru DFC din cadrl SNAM SA.
- Număr anunț
- DA20757489
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.231 RON
- Valoare atribuită
- 1.231 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 08:03
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 16:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.231 RON
din 1.231 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro