Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,5% sub estimat
Apa minerala plata
- Număr anunț
- DA20951979
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
- Furnizor / câștigător
- CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,60 RON
- Valoare atribuită
- 137,42 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2018 15:08
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,42 RON
din 153,60 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 16,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.