Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet accesorii IT

Număr anunț
DA20753699
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ion Mincu" Timisoara (CUI 4638177)
Furnizor / câștigător
GRUP PETROS SRL (CUI RO24673675)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,60 RON
Valoare atribuită
528,60 RON
Data publicării
02.07.2018 13:31
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,60 RON

din 528,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.