Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUMPARAREVDIRECTA
- Număr anunț
- DA20753060
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC SRL (CUI RO15610333)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442,42 RON
- Valoare atribuită
- 442,42 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 13:03
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
442,42 RON
din 442,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro