Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT MICROSOFT CU FIR DESKTOP 600 USB PORT ( TASTATURA+MOUSE )
- Număr anunț
- DA20751853
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118,90 RON
- Valoare atribuită
- 118,90 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 12:11
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
118,90 RON
din 118,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro