Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE GENIUS DX-110 ȘI Cartus Toner SKY-CE 285A/CRG725

Număr anunț
DA20751155
Autoritate contractantă
Comuna Simonesti (CUI 4367710)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583,19 RON
Valoare atribuită
583,19 RON
Data publicării
02.07.2018 11:40
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583,19 RON

din 583,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.