Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie DDR3 16GB 1600MHz CL11
- Număr anunț
- DA20739948
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Furnizor / câștigător
- PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI RO27722683)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,45 RON
- Valoare atribuită
- 613,45 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 09:31
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
613,45 RON
din 613,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro