Ofertă acceptată
Cumpărare directă
intretinere si reparatii ascensoare
- Număr anunț
- DA40718116
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- AMGES SYSTEMS SRL (CUI 36841047)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.129,02 RON
- Valoare atribuită
- 27.129,02 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 09:49
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.129,02 RON
din 27.129,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro