Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inlocuire kit ambreiaj A-13177 UM 01814 Moara Vlasiei
- Număr anunț
- DA40716835
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- KAIZEN AUTO SRL (CUI RO33013503)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.198,93 RON
- Valoare finală
- 6.198,93 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 08:20
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.