Atribuită Cumpărare directă

Incarcator de retea Wall Charger 25W PD Ricomm RC252 EU, 1xUSB-A, 1xUSB-C + 2.1m USB-C Cable

Număr anunț
DA36453258
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
31158000-8 · Incarcatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
521,80 RON
Data publicării
05.09.2024 14:32
Data finalizării
10.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,80 RON