Atribuită Cumpărare directă

Dulap fizica cu vitrina

Număr anunț
DA36453469
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială nr. 15 Brașov (CUI 29368885)
Furnizor / câștigător
DAMIRWOOD S.R.L. (CUI 46534627)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
05.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON