Ofertă acceptată Cumpărare directă

ulei T90

Număr anunț
DA20958794
Autoritate contractantă
Centrul Financiar Scoala Gimnnaziala Slivna (CUI 22533462)
Furnizor / câștigător
DORALCO SRL (CUI RO14606059)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,33 RON
Valoare atribuită
109,33 RON
Data publicării
02.08.2018 13:41
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,33 RON

din 109,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.