Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE AVERTIZ.ELECTRIC 0,25X750M

Număr anunț
DA20961609
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,47 RON
Valoare atribuită
176,47 RON
Data publicării
03.08.2018 08:33
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,47 RON

din 176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.