Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasamant natural pentru Primaria Stefanesti, jud. Arges

Număr anunț
DA20960077
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Furnizor / câștigător
ENVIRO NATURALS AGRO SRL (CUI RO28760669)
Cod CPV
14300000-4 · Produse anorganice chimice si ingrasaminte minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
02.08.2018 14:53
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 19:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.